Internet „złoty środek” przekazu informacji oraz komunikacji
między ludźmi. Internet nie zwykle wzbogacił i usprawnił
możliwości komunikowania się między osobami i wywarł
wielki wpływ na współczesny biznes... w Internecie.

Narzędzia internetowe


BiMatrix - Konwerter tekstu i kodu binarnego

BiMatrix

BiMatrix umożliwia konwertowanie tekstu na kod binarny (maszynowy) i na odwrót. Maszyny takie jak komputery operują nieco innym językiem niż ludzie, do "porozumiewania" używają kodu binarnego 0 i 1.


Liczydło znaków - Zliczanie znaków i linii w tekście

Liczydło znaków

Liczydło formularz zliczający ilość znaków i linii w tekście. Policzenie przykładowo ponad 500 znaków w tekście zajmuje chwile, tutaj wystarczy wkleić tekst, kliknąć wykonaj i mamy bez błędny wynik.


Kalkulator matematyczny - Kalkulator procentowy, potęgi, funkcje

Kalkulator matematyczny

Kalkulator urządzenie, narzędzie online liczące, służące do wykonywania obliczeń matematycznych. Kalkulator liczący krok po kroku działania matematyczne: dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, obliczanie procent z liczby, liczba do potęgi.


Klos - Geolokalizacja Adresu IP

Klos v1 - BETA

Klos jest to aplikacja mająca za zadanie zbieranie informacji na temat geograficznego położenia Adresów IP. Rekordy są umieszczane i sprawdzane w bazie danych. Ideą aplikacji jest stworzenie bazy Geolokalizacji Adresu IP.

Narzędzia dla webmasterów


Optyk - Optymalizacja i generator meta tags

Optyk v2 - BETA

Aplikacja napisana została, aby usprawnić proces optymalizacji, doboru słów kluczowych strony internetowej. Optyk zlicza wystąpienia słów w tekście strony i określa słowa kluczowe, na których opiera się cały proces optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Wynikiem działania jest propozycja zoptymalizowanych dla strony Meta Tagów (title, description, keywords).