DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM

DotPayPayments - Skrypt płatności z funkcją sprzedaży pliku

System płatności na stronę internetową o wyróżniającej funkcjonalności automatycznej sprzedaży pliku.

Skrypt PHP do obsługi płatności internetowych w systemie płatności DotPay. Umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności przez użytkowników strony (twoich klientów). Wyróżniającą skrypt funkcją jest możliwość automatycznego wysłania zamówienia (załącznika w postaci pliku) niezwłocznie po dokonaniu płatności na wskazany przez klienta adres e-mail.

Aplikacja działa jak robot-pracownik, któremu nie musisz płacić za pracę dla Ciebie, a pracuje przez 24 godziny na dobę generując zyski, nawet kiedy śpisz pieniądze trafiają na Twoje konto. Oprogramowanie samodzielnie obsługuje klienta i nie wymaga Twojego zaangażowania w proces zaksięgowania płatności oraz opcjonalnie w proces dostawy produktu tj. pliku.
Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podany adres e-mail wiadomość o dokonanej transakcji oraz o zamówieniu (gdzie, co, jak), opcjonalnie w załączniku wiadomości otrzymuje kupiony produkt. Ustawiasz i konfigurujesz skrypt według własnych potrzeb, a robot pracuje dla Ciebie.

Pełna wersja DotPayPayments v 1.1
Waga: 990 KB (.zip), cena regularna; 99.00 PLN
Cena dzisiaj: 47 zł (oferta ograniczona czasowo)

Kup teraz

Licencja upoważnia do korzystania ze skryptu w jednej domenie oraz pobrania aktualizacji skryptu. W celu identyfikacji użytkownik powinien posiadać indywidualny numer seryjny otrzymany po dokonaniu zakupu. Kupujący nie nabywa praw autorskich, ani praw własności, nie ma prawa na udostępnianie oprogramowania osobom trzecim.

Instalacja i konfiguracja skryptu jest prosta, opisana w instrukcji krok po kroku. Czy każdy sobie z tym poradzi? Przyjmijmy, że wymagana jest minimalna znajomość HTML'a i PHP, ale każdy i bez znajomości programowania może uruchomić skrypt we własnym zakresie na dowolnym serwerze i stronie.