Internet „złoty środek” przekazu informacji oraz komunikacji
między ludźmi. Internet nie zwykle wzbogacił i usprawnił
możliwości komunikowania się między osobami i wywarł
wielki wpływ na współczesny biznes... w Internecie.

Tworzenie stron internetowych - Skrypty PHP


ArtiTransfer - Skrypt płatności internetowych

ArtiTransfer v 1.1

Skrypt do obsługi płatności internetowych. System umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności przez użytkowników naszej strony. Aplikacja obsługuje dokonywanie płatności z automatycznym wysłaniem zamówienia / załącznika w postaci pliku na wskazany przez klienta adres e-mail. Proces instalacji skryptu jest łatwy i nie powinien sprawiać żadnych problemów w połączeniu ze skryptem strony, na której będzie umieszczony.


ArtiCom - Skrypt komentarzy

ArtiCom v 1.1

Skrypt do obsługi komentarzy. System umożliwia dodanie komentarzy przez odwiedzających naszą stronę. Aplikacja bazuje na plikach tekstowych, nie wymaga bazy danych, posiada panel administracyjny. Proces instalacji skryptu jest łatwy i nie powinien sprawiać żadnych problemów w połączeniu ze skryptem strony, na której będzie umieszczony.


ArtiMailer - Skrypt email

ArtiMailer (wersja testowa)

Skrypt wysyłania wiadomości email za pomocą funkcji mail(). Skrypt umożliwia wysłanie wiadomości email w formacie tekstowym, HTML i wiadomości z załącznikami. Konfiguracja skryptu nie jest skomplikowana, chciaż początkującym może zająć chwilę czasu zanim całość zostanie prawidłowo skonfigurowana.