Internet „złoty środek” przekazu informacji oraz komunikacji
między ludźmi. Internet nie zwykle wzbogacił i usprawnił
możliwości komunikowania się między osobami i wywarł
wielki wpływ na współczesny biznes... w Internecie.

Tworzenie stron internetowych - Strona WWW


Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa jest jednym z ważniejszych elementów budujących wizerunek firmy. To wizytówka, którą obejrzy najwięcej osób. Strony internetowe to najtańsza forma reklamy i jednocześnie sposób dotarcia do największej liczby potencjalnych klientów.

Profesjonalna strona internetowa tworzona jest z wykorzystaniem technologii, które będą wspierać stronę zależnie od jej przeznaczenia i funkcji jakie powinna pełnić. Do najczęściej używanych technologii należą: HTML, XHTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, AJAX, relacyjne bazy danych MySQL. Profesjonalna strona internetowa musi posiadać przyjemną dla oka szatę graficzną dostosowaną do charakteru przedsiębiorstwa. Musi też być funkcjonalna, osoba wchodząc na stronę powinna od razu wiedzieć gdzie szukać interesujących ją informacji. Doświadczenie i umiejętności przekładają się na poziom i profesjonalizm usługi.

Tworzę strony lekkie, co sprawia że szybko się ładują. Dbam o to, aby niezależnie od przeglądarki strony wyświetlały się jednakowo w każdej przeglądarce. Zamawjając stronę masz pewność, że u każdego odwiedzającego ją, będzie działać poprawnie. Semantyczny kod, oraz zgodność ze standardami W3C gwarantuje, że są lepiej indeksowane przez wyszukiwarki - zajmują wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Twoją stroną będę zajmował się od początku jej tworzenia, aż po zamieszczenie strony na serwerze. Gratis dodam stronę do wyszukiwarek (Google, Bing, Netsprint) i trzech katalogów co zapewnia szybkie zaindeksowanie strony w wyszukiwarkach.


Realizacje

Maconnerie General Serwis Finansowy Rekreacja i Turystyka Wędkarska
Flavon max Klub Top Sklepy Zielona Chatka Puchatka

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkretnego projektu? Wyślij zapytanie ofertowe, aby otrzymać odpowiedź na pytania! Kontakt na stronie o mnie.