DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM

Biznes w Internecie małym kosztem - Programy Partnerskie i MLM

Pomysł na mały, dochodowy biznes w Internecie? Biznes internetowy krok po kroku!

Chcesz mieć lepsze życie, więcej czasu i więcej pieniędzy? Jedną z dróg, która może Cię do tego wszystkiego zaprowadzić jest budowanie biznesu w Internecie z podkreśleniem MLM.

Internet daje dziś duże możliwości na pracę i biznes internetowy nawet początkującym internautom, z kolei rynek pracy boryka się z problemem bezrobocia. Dobrze płatny etat jest trudno osiągalny, pracujesz za niewielkie wynagrodzenie nieadekwatne do nakładu pracy, które dodatkowo nie gwarantuje odpowiedniego zabezpieczenia na przyszłość. Duże koszty zatrudnienia pracownika powodują, że pracodawcy niechętnie zatrudniają nowe osoby na umowę o pracę. Mile widziani są pracownicy, którzy mają własną działalność lub decydują się na pracę na gorszych warunkach czyli umowę zlecenie lub umowę o dzieło itp. Narzekasz na pracę, szefa, przemęczenie, życie od wypłaty do wypłaty - to nie dla Ciebie? Proponuję Ci podjąć wyzwanie jakim jest prowadzenie biznesu online. Praca w internecie nie jest pomysłem rodem z science fiction, ale gwarantuje realne pieniądze i nieograniczone możliwości zarobkowe. Najmłodsi polscy milionerzy znajdują swoją szansę w biznesie internetowym.

Jak zarobić pierwszy milion? W drogę na szczyt w biznesie internetowym warto wyruszyć z Mentorem - osobą, która stanowi istotny element Twojego rozwoju. Mentor to Twój Partner w biznesie, ktoś kto jest niezbędny, albowiem jego wiedza i doświadczenie jest w stanie pomóc Tobie osiagnąć sukces. Mentor to również osoba, która wcześniej osiągnęła to, co Ty pragniesz osiągnąć - i co najważniejsze, która pomoże Tobie ruszyć z miejsca, wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń, pomoże Ci znaleźć właściwe rozwiązanie na powstałe problemy oraz udzieli odpowiednich wskazówek. Wybierając na przewodnika Mentora zyskasz cenną relację biznesową, dzięki której będziesz podejmował bardziej świadome decyzje i obniżysz ryzyko popełnienia błędów. Mentor, dzieląc się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem, wskaże Tobie nowe ścieżki rozwoju, co więcej chętnie udzieli Tobie pomocy, ponieważ dobrze wie, że Twój sukces będzie również jego wielkim sukcesem.

Dlaczego wciąż jeszcze nie jesteś bogaty?

Budujemy biznes każdy dla siebie, ale nigdy samemu!

Tak, więc, jak już wiesz Mentor jest osobą niezbędną w Twoim życiu. Osobą, która jest w stanie metaforycznie - poprowadzić cię za rękę i wskazać na to, na co rzeczywiście warto jest zwracać uwagę. Dróg jest wiele, a jedną z nich może okazać się biznes internetowy, który daje ogromne możliwości rozwoju i wejścia w świat bogactwa. Jeżeli myślisz o biznesie internetowym, zapoznaj się ze wskazówkami, które pozwolą Tobie wybrać mądrze. Cała baza wiedzy dostępna dziś na stronie, również nie powstała od razu. Jest ona wynikiem faktów, doświadczenia, jak również nabytej wiedzy, którą chce się z Tobą podzielić. Zobacz, w jaki sposób można działać i zarabiać pieniądze. Co, warto zrobić, aby realizować swoje marzenia. Jakich narzędzi użyć, aby być widocznym w sieci i aby zacząć się rozprzestrzeniać ze swoją ofertą na skalę globalną. To nie jest takie trudne. Wystarczy zapoznać się z tym, co dla Ciebie przygotowałem.

Własna strona www, własny blog. Po co?

Internet jest globalną siecią, która oferuje każdemu z jej użytkowników wiele możliwości zarobienia niezłych pieniędzy lub dorobienia sobie do pensji. Wystarczy tak naprawdę tylko chcieć i mieć odrobinę podstawowej wiedzy o tego rodzaju pracy. Czasem, owszem należy też zainwestować, ale niewielka inwestycja na pewno się opłaci. Po pierwsze jest takie powiedzenie, że nie istniejemy, jeśli nie mamy własnej strony internetowej. Strona www to podstawa, dlatego stwórz stronę. Dzięki stronie internetowej potencjalni pracodawcy mogą się o nas dowiedzieć, dzięki niej pokazujemy też, że jesteśmy jak najbardziej wiarygodni. Na swojej stronie internetowej możemy też zarabiać. Jeśli mamy na nią odpowiednio dużo wejść, to możemy zwrócić się na przykład do firm z propozycją umieszczania ich artykułów sponsorowanych i banerów reklamowych, naprawdę jeśli mamy ciekawą stronę to przedstawiciele firm sami się zgłaszają. Można też zacząć zarabiać na metodzie pay per click, dzięki darmowemu programowi Google AdSense. Będą to może niewielkie zyski, ale na początek warto spróbować. Można też zostać freelancerem i zarabiać na przykład na pisaniu. Tworząc stronę internetową zaprojektuj formularz umożliwiający budowę listy mailingowej, mailing to znakomity sposób na zarabianie w internecie. Kolejnym pomysłem na zarabianie w sieci są programy partnerskie (PP), ale większe możliwości, niestety tylko dla nielicznych daje marketing sieciowy, wielopoziomowy MLM. Tu także można wykorzystać własną stronę internetową.

*

Dyskretny sklep erotyczny, dyskretnie i z fantazją. Sprawdź!

*

Największy wybór sprzętu RTV AGD w Polsce. Sprawdź!

*

Modna odzież męska, nowości. Promocje do 78%!

*

Maksymalny przyrost siły i czystej masy mięśniowej. Lets GO!

*

Acai Berry 100% naturalny... Schudnij 12 kg w 5 tygodni!

Autoresponder i mailing

W dobie Internetu, kiedy sieć globalna rozwija się tak dynamicznie i nie służy już tylko i wyłącznie do wyszukiwania niezbędnych informacji, lecz jest potężnym narzędziem do zarabiania pieniędzy, gdzie każda firma lub osoba prywatna zmuszona jest aktywnie działać w zakresie marketingu internetowego. Mailing, jest jedną z najbardziej popularnych i najskuteczniejszych form reklamy. Jednak, aby ta forma marketingu była faktycznie efektywna, konieczne jest stworzenie własnej bazy mailingowej oraz jej aktywna obsługa. Jednocześnie, aby obsłużyć tysiące maili i dostarczyć treść, która zaciekawi osoby będące właścicielami skrzynek pocztowych, konieczne jest posiadanie autorespondera. Jest to oprogramowanie, które musisz mieć jeśli chcesz działać aktywnie w marketingu internetowym. Posiadanie własnej bazy mailingowej to podstawa, budowanie jej, rozwijanie, a następnie filtrowanie jest podstawą pozytywnego działania w tym zakresie. Autoresponder zaś potrafi robić to wszystko automatycznie, jest bowiem programem zasadniczo bezobsługowym. Autoresponder to dodatkowa opcja w programach pocztowych lub też samodzielnie działający system, którego celem jest nie tylko automatyczne odpowiadanie rozmówcy, ale także pełna obsługa dotychczasowych oraz potencjalnych klientów. Oprogramowanie to, przy odpowiedniej konfiguracji, jest w stanie obsługiwać klientów, filtrować kontakty w postaci adresów e-mail, przesyłać nowe oferty, prowadzić wiele innych działań marketingowych oraz promuje naszą działalność. Na rynku dostępnych jest już kilkanaście tego typu systemów, wśród nich są darmowe, takie jak FreeBot lub FreshMail z darmową, ograniczoną ilością miesięczną e-maili, oraz w pełni komercyjne, potrafiące poprawnie obsłużyć tysiące e-maili wysyłanych na tysiące skrzynek pocztowych, a jednym z najpopularniejszych jest GetResponse.

Programy Partnerskie (PP)

Program partnerski jest jedną z ciekawszych form marketingu internetowego i staje się powoli coraz bardziej popularny. Jeśli mamy własną stronę internetową, możemy skorzystać z tego sposobu zarabiania pieniędzy w sieci. Organizatorem programu partnerskiego jest zazwyczaj sklep internetowy lub jakaś konkretna firma, która chce sprzedać dany produkt o wysokiej jakości, ale do tego, by sprzedaż była efektywna, potrzebny jest bardzo dobry sposób na dotarcie i pozyskanie klienta, np. wyjątkowy bloger lub blogerka. Współczesny klient jest coraz bardziej wybredny, na rynku jest też mnóstwo różnych produktów i przekonanie kogoś do kupna nowości lub produktów mało znanej firmy wcale nie jest takie łatwe. Jednym ze sposobów są polecenia. Jeśli będziesz partnerem danej firmy i polecisz ją swoim znajomym, firma prawdopodobnie tym sposobem zyska klientów. Ty - w oczach znajomych lub swoich partnerów jesteś osobą wiarygodną i Tobie szybciej zaufają niż nieznanej firmie lub produktowi. Jeśli więc na Twojej stronie internetowej znajdzie się odpowiednia reklama, która będzie przekierowywała potencjalnych klientów na stronę Twojego partnera i dzięki temu zwiększy się sprzedaż - Ty będziesz miał odpowiedni czysty zysk z postaci prowizji. W programach partnerskich można zarobić zwykle do 25% (wyjątkowo i 100%) ceny sprzedanego produktu lub usługi. PP w małym stopniu, ale jest sposobem na zarobek pasywny - teoretycznie wystarczy umieścić reklamę na swojej stronie, a pieniądze same płyną do Twojej kieszeni. Jednym z bardziej interesujących programów partnerskiech jest M2M, opiera się on na promocji i sprzedaży usług on-line, a każdy sprzedany produkt to atrakcyjna prowizja dla partnera.

Udział w programie partnerskim to jeden ze sposobów na zarabianie w sieci. Powiązanym z PP, dającym większe możliwości zarobkowe z drobnej inwestycji (każdy biznes wymaga wkładu własnego) jest biznes oparty na marketingu sieciowym czyli MLM. Niestety w przeciwieństwie do PP - MLM nie jest dla każdego.

Multi Level Marketing (MLM)

MLM czyli Multi Level Marketing, zwany jest również marketingiem wielopoziomowym, marketingiem sieciowym lub ogólnie marketingiem internetowym. Jest to jedna z metod sprzedaży, która przybyła do nas z USA. Według założeń Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA) warto postawić na sprzedaż bezpośrednią. Ten sposób dystrybucji towarów i usług ma przed sobą przyszłość i czeka go olbrzymim rozwój. Wiedzą o tym mieszkańcy obu Ameryk, gdzie w USA 75% ludności dokonuje zakupów poprzez ten kanał dystrybucji. Wartość sprzedaży za pomocą MLM w USA szacuje się na około 30 mld USD. Na całym świecie marketingiem sieciowym zajmuje się około 88 mln ludzi.
Słów kilka o samym MLM, którego nie należy "z góry" (bo możesz się pomylić) postrzegać jako piramidę, choć nie ma co ukrywać, na pierwszy rzut oka jest do niej podobny, tylko że nie każdy MLM to nielegalna piramida. Przykładem może tu być znana z dobrej strony, legalnie, prężnie rozwijająca się i ceniona za swoje produkty oraz dająca pracę wielu ludziom polska firma Federico Mahora. Praca w MLM to interesujący pomysł na własny biznes. Nie jest to praca łatwa, wymaga dużego samozaparcia i samodyscypliny, ale z czasem przynosi wymierne efekty i co ciekawe, nie wymaga dużych nakładów finansowych. Praca i współpraca polega tu na tym, że jako partner nabywasz produkty od producenta po cenach hurtowych z jednoczesnym prawem odsprzedaży. Za produkty otrzymujesz prowizję lub nakładasz własną marżę, która jest twoim zarobkiem. Gdy sprzedajesz dużo, otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie i profity - są to najczęściej udziały w obrotach firmy, wycieczki, wczasy, samochód, a nawet dom na własność. Zazwyczaj jest też tak, że możesz awansować na menadżera wyższego szczebla budującego własną grupę. W takiej grupowej strukturze otrzymasz dochody ze sprzedaży bezpośredniej jak i ze sprzedaży dokonanej przez grupę (zyskasz dochód pasywny). W MLM prowizja lub odsetki od obrotu są wynagrodzeniem za sprzedaż produktów i jest to jedna z najważniejszych części takiego systemu. Poza tym firmy organizują szkolenia, spotkania, pomagają w rozwoju i motywują do pracy w ich szeregach. Dlatego zachęcam tu do działania - grupą Panie i Panowie, bo w grupie jest siła.

Jak wykorzystać Internet w biznesie?

Jeśli mamy swoją własną stronę internetową, to skorzystajmy z niej. Reklamujmy produkty. Po drugie postawmy na media społecznościowe. Social marketing na Facebooku bardzo się opłaca, generuje klientów i zainteresowanie tematem. Trzeba więc stworzyć fanpage. Zadziała on podobnie jak blogi, na których możemy nie tylko umieszczać informacje o produktach, ale i o samym funkcjonowaniu marketingu internetowego na przykład w formie płatnych poradników czy e-booków (skrypt płatności z funkcją sprzedaży pliku). Ważne jest stworzenie własnej listy mailingowej do klientów, by w ten sposób zbudować swój wewnętrzny rynek. Stargetowana lista adresowa jest bardzo wartościowa i stanowi klucz do sukcesu. Posiadając własną stronę musisz zadbać o generowanie ruchu, dla wielu jest to najtrudniejsze zadanie w biznesie on-line (statystyki oglądalności nie kłamią, a przekładają się na oczekiwane korzyści). Co ważne, nie musisz wszystkiego budować samodzielnie, poniewż są już dziś gotowe narzędzia służące do budowania twojego biznesu i obsługi listy mailingowej (GetAll). Są też całe systemy wsparcia biznesu w internecie stworzone dla ciebie (Servaq). Jednym słowem, sprzedaż w biznesie internetowym np, MLM niekoniecznie oznacza "bieganie" za klientem. Biznes możesz budować przez Internet i co ciekawe dziś w nowoczesnym biznesie internetowym nie musisz nawet sprzedawać, aby odnieść sukces.

Zagrożenia

Każdy biznes to także zagrożenia, nawet biznes w Internecie. Zawsze warto, więc przemyśleć decyzję bez emocji i zdecydowanie odpowiedzieć czy chcesz daną pracę wykonywać, czy będziesz mieć dosyć wytrwałości, by budować odpowiednią sieć kanałów sprzedaży, poleceń, zaproszeń do biznesu, etc., czy nie zrażisz się brakiem szybkiego sukcesu. Musisz wiedzieć, że sukces i osiągnięcie celu wymaga czasu, dlatego zacznij już dziś od wyznaczenia swojego celu, zapisz go na kartce papieru i przejdź do działania.

P.S. Przy okazji zapisz się na listę adresową, dołącz do Ligi Expertów. Poznaj system "Perpetuum Mobile Miód Malina", który będzie tak skonstruowany, aby raz uruchomiony biznes mógł działać dla Ciebie przez długie lata (w nieskończoność) zapewniając Tobie szacun, zdrowie i finansowe bezpieczeństwo.