DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM

DotPayPayments - Skrypt płatności z funkcją sprzedaży pliku

System płatności na stronę internetową o wyróżniającej funkcjonalności automatycznej sprzedaży pliku.

Skrypt PHP do obsługi płatności internetowych w systemie płatności DotPay. Umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności przez użytkowników strony (Twoich klientów). Wyróżniającą skrypt funkcją jest możliwość automatycznego wysłania zamówienia (załącznika w postaci pliku) niezwłocznie po dokonaniu płatności na wskazany przez klienta adres e-mail.

Twój osobisty robot-pracownik (maszyna do pracy), któremu nie musisz płacić za pracę, a działa przez 24 godziny na dobę. Prezentowane oprogramowanie samodzielnie obsługuje klienta i nie wymaga zaangażowania w proces zaksięgowania płatności oraz w proces dostawy produktu (pliku). Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podany adres e-mail wiadomość o dokonanej transakcji i zamówieniu, opcjonalnie w załączniku wiadomości otrzymuje kupiony produkt.

System płatności online - płatności na Twojej stronie internetowej

System DotPayPayments umożliwia wykonanie błyskawicznej transakcji przez Internet. Bezpieczne płatności online dla serwisów internetowych obsługuje DotPay (nie wymaga działalności). Rejestracja w DotPay »

Platforma sprzedaży plików, ebooków, kursów, etc.

Oprogramowanie posiada rozszerzoną funkcjonalność co sprawia, że z systemu powstaje narzędzie do wykonywania płatności oraz sprzedaży plików, ebooków, kursów etc.

Aplikacja umożliwia wykonanie trzech typów transakcji:

  1. Płatność online z funkcją wysyłania pliku na pocztę e-mail.
  2. Płatność online bez wysyłania pliku.
  3. Płatność online dowolna (wpłata).

Uruchom płatności internetowe, gwarantujące realizację transakcji w wybrany przez Ciebie sposób.

Pełna wersja: DotPayPayments v 2.1

Waga: 253 KB (.zip); cena regularna: 99,00 PLN
Cena promocyjna: 47 zł

Kup teraz

Instalacja i konfiguracja skryptu jest prosta, opisana w instrukcji krok po kroku. Czy każdy sobie z tym poradzi? Przyjmijmy, że wymagana jest minimalna znajomość HTML'a i PHP, ale każdy i bez znajomości programowania może uruchomić skrypt we własnym zakresie na dowolnym serwerze i stronie, wystarczy zarejestrować się w systemie płatności DotPay i prawidłowo skonfigurować skrypt. Instalujesz i konfigurujesz skrypt dla własnych potrzeb, po czym DotPayPayments pracuje dla Ciebie.

Otrzymanie płatności z jednoczesną, zautomatyzowaną sprzedażą pliku jeszcze nigdy nie było tak proste. DotPayPayments umożliwia bezobsługową sprzedaż produktów cyfrowych, działa nawet wtedy, gdy nie jesteś online generując zaplanowany zysk oraz dając ogromną oszczędność Twojego czasu.

Uwaga: Ze względu na unikatowość produktu oraz cenę oferta jest ograniczona czasowo.

Jeżeli chcesz przejść do transakcji, kliknij w przycisk "Kup teraz" i dokonaj płatności. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz potwierdzenie oraz plik z zamówieniem na wskazany w transakcji adres e-mail. Jeśli nie nastąpi poprawna realizacja zamówienia, napisz o zaistniałej sytuacji (Kontakt w stopce strony).