DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM

HTML Email Template - Responsywny szablon email

Simple Responsive Email HTML Template

Szablon wiadomości e-mail w HTML'u dostosowany do urządzeń, takich jak komputery i telefony. Szablon mailingowy to idealny wzorzec do przesłania oferty na pocztę klienta. Można powiedzieć, że E-mail Marketing zaczyna się od prostych szablonów e-mail.

Możliwość wykorzystania formatu HTML - formatowanie tekstu i wstawianie atrakcyjnych dla oka obrazów - to elementy niezbędne do skutecznej komunikacji e-mail i marketingowej. Nasz szablon z powodzeniem zastosujesz w wiadomościach e-mail, możesz tu wysłać specjalną wiadomość do znajomych z obrazkiem wyświetlanym w wiadomości itp. itd. Dzięki szablonowi w szybki sposób wygenerujesz efektowny mailing.

Paczka trzech wersji szablonu e-mail w HTML'u

Ze względu na fakt, iż większość klientów pocztowych wycina sekcję <head> z kodu HTML wiadomości, style szablonu nadawane są wyłącznie za pomocą inline CSS2. W szablonie użyto najprostszej i słusznej w tym przypadku formy HTML, zaniechano stosowania znacznika <div> i oparto szablon na znacznikach <table>.

Należy pamiętać o tym, aby ścieżki do grafik, które umieszczane są w wiadomości były absolutne. Co to znaczy? Po prostu podaj całą ścieżkę do pliku z http:// na początku. Plikom graficznym nadaj unikalną nazwę.

Twója wiadomość e-mail sformatowana i przygotowana do wysłania w kilka minut.

HTML email template

Email template left align

E-mail template

Email template center align

Email template

Email template background color

Paczka trzech wersji: DbM Email Template v 1.0

Pobierz teraz

Usługa tworzenia profesjonalnego szablonu e-mail HTML może kosztować nawet 1500 zł. Jeśli nie chcesz ponosić tak znacznych kosztów skorzystaj z prostego rozwiązania - gotowego szablonu, z którego pomocą napiszesz sformatowaną treść wiadomości, albo opracujesz własny mailing, a szablon będzie zgodny z ogólnie przyjętymi zasadami, standardami jego tworzenia i dobrze wyświetlany zarówno na komputerze jak i telefonie.