DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM

HTML Email Template - Responsywny szablon email

Simple Responsive Email HTML Template

Szablon wiadomości e-mail w HTML'u dostosowany do urządzeń, takich jak komputery i telefony. Szablon mailingowy to idealny wzorzec do przesłania oferty na pocztę klienta. Można powiedzieć, że E-mail Marketing zaczyna się od prostych szablonów e-mail.

Możliwość wykorzystania formatu HTML - formatowanie tekstu i wstawianie atrakcyjnych dla oka obrazów - to elementy niezbędne do skutecznej komunikacji e-mail i marketingowej. Nasz szablon z powodzeniem zastosujesz w wiadomościach e-mail, możesz tu wysłać specjalną wiadomość do znajomych z obrazkiem wyświetlanym w wiadomości itp. itd. Dzięki szablonowi w szybki sposób wygenerujesz efektowny mailing.

Paczka trzech wersji szablonu e-mail w HTML'u

Ze względu na fakt, iż większość klientów pocztowych wycina sekcję <head> z kodu HTML wiadomości, style szablonu nadawane są wyłącznie za pomocą inline CSS2. W szablonie użyto najprostszej i słusznej w tym przypadku formy HTML, zaniechano stosowania znacznika <div> i oparto szablon na znacznikach <table>.

Należy pamiętać o tym, aby ścieżki do grafik, które umieszczane są w wiadomości były absolutne. Co to znaczy? Po prostu podaj całą ścieżkę do pliku z http:// na początku. Plikom graficznym nadaj unikalną nazwę.

Twója wiadomość e-mail sformatowana i przygotowana do wysłania w kilka minut.

HTML email template left align

Email template left align

HTML email template center align

Email template center align

HTML email template background color

Email template background color

Paczka trzech wersji: DbM Email Template v 1.0

Waga: 156 KB (.zip); cena regularna: 29,00 PLN
Cena promocyjna: 19 zł

Kup teraz

PayPal Payment

You can pay in EUR or USD. After payment, you should be redirected to the template download page.
If redirection does not follow, write please in the contact form to send the purchased template to you.

PayPal
PayPal

Usługa tworzenia profesjonalnego szablonu e-mail HTML może kosztować nawet 1500 zł. Jeśli nie chcesz ponosić tak znacznych kosztów skorzystaj z prostego rozwiązania - gotowego szablonu, z którego pomocą napiszesz sformatowaną treść wiadomości, albo opracujesz własny mailing, a szablon będzie zgodny z ogólnie przyjętymi zasadami, standardami jego tworzenia i dobrze wyświetlany zarówno na komputerze jak i telefonie.

Jeżeli chcesz przejść do transakcji, kliknij w przycisk "Kup teraz" i dokonaj płatności. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz potwierdzenie oraz plik z zamówieniem na wskazany w transakcji adres e-mail (czas realizacji zamówienia do 15 minut w systemie DotPay; nie dotyczy systemu PayPal). Jeśli nie nastąpi poprawna realizacja zamówienia, napisz o zaistniałej sytuacji (Kontakt w stopce strony).