DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM

DbM Brzeg - Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Stronę możesz zbudować własnoręcznie lub zlecić robotę specjaliście! Stworzę dla Ciebie stronę internetową.

Potrzebujesz strony internetowej? Stworzę dla Ciebie indywidualną stronę WWW, którą zainstaluje na serwerze. Tworzę strony estetyczne, nowoczesne i skuteczne. Każda strona jest projektowana od podstaw i przyjazna dla komórek. Moim rodzimym miastem jest Brzeg, ale w Internecie nie ma granic i odległości. Z sukcesem pracuje dla klientów z różnych krańców Polski i Europy.

Strona internetowa jest jednym z ważniejszych elementów budujących wizerunek Twój lub firmy. To wizytówka, którą obejrzy najwięcej osób. Dziś pierwszym źródłem informacji jest Internet. Strony internetowe to najtańsza forma reklamy i jednocześnie sposób dotarcia do największej liczby internautów i potencjalnych klientów.

Wiem jak tworzyć. Obserwuję otaczający świat i w nim szukamy inspiracji. Słucham oczekiwań moich klientów oraz ich klientów. W efekcie tworzę strony, z których oni wszyscy będą chętnie korzystać.

Profesjonalna strona internetowa tworzona jest z wykorzystaniem technologii, które będą wspierać stronę zależnie od jej przeznaczenia i funkcji jakie powinna pełnić. Do najczęściej używanych technologii należą: HTML, CSS, PHP, JavaScript i relacyjne bazy danych MySQL. Profesjonalna strona internetowa musi posiadać przyjemną dla oka szatę graficzną dostosowaną do charakteru przedsięwzięcia. Musi też być funkcjonalna, osoba wchodząc na stronę powinna od razu wiedzieć gdzie szukać interesujących ją informacji (chyba, że cel strony jest inny). Doświadczenie i umiejętności przekładają się na poziom i profesjonalizm usługi.

Tworzę strony lekkie, co sprawia że szybko się ładują. Dbam o to, aby niezależnie od przeglądarki strony wyświetlały się jednakowo w każdej przeglądarce. Zamawjając stronę masz pewność, że u każdego odwiedzającego ją, będzie działać poprawnie. Dopracowanie szczegółów pod względem walidacji kodu oraz optymalizacja strony gwarantuje, że moje strony są lepiej indeksowane przez wyszukiwarki - zajmują wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Twoją stroną będę zajmował się od początku jej tworzenia, aż po zamieszczenie strony na serwerze. Gratis dodam stronę do wyszukiwarek i trzech katalogów co zapewnia szybkie zaindeksowanie strony w wyszukiwarkach i pozwoli zaistnieć Twojej stronie na dobre w Internecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat indywidualnego projektu?
Wyślij zapytanie, aby otrzymać w odpowiedzi interesujące Cię informacje.

Po zakończeniu projektu zapewniam wsparcie programistyczne, administracyjne i marketingowe.