DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM
  • DbM

Templates HTML - Szablony stron internetowych, szablony email

Szablony stron internetowych i szabony email – dlaczego warto z nich korzystać?

Dzisiejsza skuteczność marketingu internetowego zależy w dużej mierze od strony internetowej. Praktycznie od strony powinniśmy zacząć promocje w Internecie, dzięki takiej stronie będzie możliwe budowanie zasięgu i efektywna komunikacja mailingowa. Nie każdy ma jednak czas i umiejętności, aby samodzielnie przygotować od podstaw szablon w HTML'u, a co za tym idzie stronę, dzięki której zrealizujemy sprzedaż w sieci. Są dostępne jednak gotowe rozwiązania w postaci „Templates HTML”, z których możemy tu skorzystać. Dlaczego warto je wybrać?

Gotowe szablony, czyli gotowe strony internetowe z przykładową treścią, którą wystarczy podmienić na swoją. Wykonane układy i grafiki, które dobieramy według własnych potrzeb, pozwalają nam uzyskać w szybki sposób bardzo estetyczny wygląd. Mając do dyspozycji opracowany szablon strony internetowej możemy przygotować naszą wizytówkę internetową zaledwie w kilka minut.

Wybierając odpłatne templatki stron internetowych możemy liczyć na wsparcie techniczne i pomoc przy dokonywaniu zmian w szablonie. Dobrym przykładem dla Templates HTML są popularne dziś landing page, które znacząco wpływają na atrakcyjność naszej oferty. Kolejnym przydatnym szablonem jest szablon email, który stworzony w HTML pozwoli na idealne sformatowanie tekstu, linków oraz grafiki. Warto dokonać więc inwestycji w szablony, dzięki którym będziemy mogli pozyskiwać nowych klientów.

Z pomocą gotowych szablonów stron i email możemy zwiększać sprzedaż, a także uatrakcyjnić wygląd naszej oferty. W zależności od przeznaczenia naszego szablonu, będziemy mogli dostosować go w pełni do naszych potrzeb. Warto także stawiać na rozwiązania płatne, które posiadają zdecydowanie więcej funkcji, a same szablony cechują się wysoką jakością wykonania.

Sprawdź poniższe szablony, stwórz swoją stronę landing page, wyślij email stworzony w HTML'u w parę minut!

» Responsive landing page template - Szablon strony docelowej

DbM Landing Page Template v 1.3

DbM Landing Page Template jest elastyczny i idealnie przygotowany pod wielostronne użycie, można w nim dostosować zarówno pojedyncze elementy jak i całe sekcje. Responsywny szablon strony docelowej przechwytującej kontakty email, wspomagający prowadzenie kampanii sprzedaży produktów i usług.

» Responsive email template HTML - Szablon email HTML

DbM Email Template v 1.0

Szablon wiadomości e-mail w HTML'u dostosowany do urządzeń, takich jak komputery i telefony. Możliwość wykorzystania formatu HTML - formatowanie tekstu i wstawianie atrakcyjnych dla oka obrazów - to elementy niezbędne do skutecznej komunikacji e-mail marketingowej. Możliwość taką daje powyższy szablon.

Nie da się jednak ukryć tego, iż strona z szablonu, nigdy nie zastąpi tej tworzonej na indywidualne zamówienie. Dlatego też osoby, którym zależy na odpowiedniej promocji oraz stworzeniu profesjonalnego wizerunku decydują się na korzystanie z usług designerów projektujących strony na zamówienie. Decydując się na takie rozwiązanie zyskujesz stronę w pełni dopasowaną do swoich oczekiwań i potrzeb. Co więcej, na każdym etapie jej tworzenia możesz wprowadzać niezbędne zmiany i decydować tym samym o ostatecznym kształcie swojej strony internetowej. A jest to niezwykle istotne, gdyż taka witryna jest Twoją wizytówką w sieci, która może zdecydować o tym, czy potencjalny klient będzie chciał skorzystać z proponowanej oferty. Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana wykonaniem indywidualnego projektu skontaktuj się ze mną.